"מטרולוג'י" - אבטחת איכות בע"מ
מעבדה מוסמכת למתן שירותי כיול ע"פ תקנים בינלאומיים
דף הבית (אודות) שירותי כיול שירותי תיקון שרותים נוספים תעודות והסמכות צרו קשר

שירותים נוספים

עזרה ויעוץ לרכישת כלי מדידה
עיסוקה רבת השנים של המעבדה בכיול מגוון רחב של ציוד מדידה והכרת רוב יבואני הצב"ד, מעניק למעבדה יתרון מקצועי כדי להציע ללקוחותיה רכישה מתאימה וזולה של ציוד מדידה אמין ואיכותי .

יעוץ טכני בנושאי מדידה וכלי מדידה
המנהל הטכני של המעבדה ערך את נהלי הכיול של המעבדה, ומאז הקמתה התמחה בשיטות כיול לסוגי הכלים השונים. בנוסף להתמחותו בשיטות הכיול, הוא שימש שנים רבות כמנהל ביקורת איכות במפעלי היי-טק (תעופתיים) והתמחה בשיטות בדיקה במגוון כלי המדידה. לאור ניסיונו הרב של המנהל הטכני, המעבדה מייעצת ללקוחותיה שיטות בדיקה למוצרים שונים ייחודיים וקביעת הכלים המתאימים לביצוע הבדיקות.

תוכנה ניהול ומעקב - ציוד מדידה/בדיקה ואמצעי ייצור
תוכנת 'כיול QMSIL' מאפשרת לאירגונים המיישמים את תקן ISO9001 לנהל את כל נושא הכיול ובקרת ציוד המדידה, וע"י כך לייעל את העסק, להפחית טעויות-אנוש, לחסוך זמן וכסף, ולספק שרות טוב יותר.

השימוש בתוכנה יגביר את יעילות העסק בדרכים רבות כגון: מתן התראות לפני מועדי כיול, ניהול הסמכות של קבלני-משנה, שליחת בקשות להצעת-מחיר מקבלני-משנה בדוא"ל, הקטנת פרק הזמן בו כלי מדידה לא נמצאים בשימוש, רכישת כלים חדשים קרוב ככל האפשר אך לפני שהכלי הנוכחי הופך לבלתי-שמיש, פיזור שימושים בכלים זהים על פני כל הכלים, אופטימיזציה של ניוד כלים בין מחלקות או עמדות, ועוד.

ע"י מספר 'הקלקות' בעזרת העכבר, ניתן לקבל תשובות לשאלות כגון: מתי הכיול הבא של הקליבר? מתי תפוג הארכת הכיול של המיקרומטר? בעוד כמה שימושים יש לכייל את מדיד ההברגה? מה היתה עלות הכיולים הכוללת של מד-הטמפרטורה? מי מוסמך לכייל את מד-המתח? האם מד-הלחץ מוגבל לשימוש בטווח מסויים? באיזו מעבדה כוייל מד-הקושי ששימש בפרוייקט ה-'לביא'?

התוכנה מאפשרת לאגור את היסטוריית הכיולים המלאה, וכן את היסטוריית השימושים, התקלות והתיקונים.
ניתן ללחוץ על צילום המסך כדי לפתוח אותו בגודל אמיתי

ניתן להפיק מהתוכנה רשימות ודוחות שונים, וכן לייצא את המידע לאקסל (Excel) ואף לשלוח דואר-אלקטרוני ישירות מהתוכנה לספקים ולקבלני-משנה
ניתן ללחוץ על צילום המסך כדי לפתוח אותו בגודל אמיתי

לפרטים נוספים אודות התוכנה, ולהורדת גירסת נסיון, אנא בקרו באתר www.qmsil.com או התקשרו ל-0544-301265.


כי על אמינות ועל דיוק לא מתפשרים!

כל הזכויות שמורות ליאיר ויסמן פיתוח תוכנה