"מטרולוג'י" - אבטחת איכות בע"מ
מעבדה מוסמכת למתן שירותי כיול ע"פ תקנים בינלאומיים
דף הבית (אודות) שירותי כיול שירותי תיקון שרותים נוספים תעודות והסמכות צרו קשר

שירותי כיול

ציוד מדידה המתקבל לכיול . נקלט במערכת המחשוב המתקדמת והייחודית שפותחה במיוחד עבור המעבדה .

לאחר קליטת ציוד המדידה הם מועברים לביצוע תהליך הכיול , הכולל ניקוי וכיוונון הציוד ( במידת האפשר) ללא חיוב נוסף .

באמצעות התוכנה הייחודית שלנו , לקוחותינו יכולים לקבל מידע בכל זמן נתון , אודות סטאטוס הציוד הנמצא בתהליכי הכיול השונים

שיטות הכיול , הפרמטרים הנבדקים . ונקודות הכיול , מבוססים על נהלי הכיול הייחודיים של המעבדה .

במידה וערכי אי הוודאות הישימים של המעבדה , אינם עונים לדרישות הלקוח , עליו לציין זאת בטופס הזמנת הרכש .

המעבדה מבצעת כיולים גם לציוד נייח באתרי/מפעלי הלקוחות , תוך בקשה לתאום מראש של מועדי הכיול ומשלוח הזמנת רכש מתאימה . (למחיר הכיול יתווסף חיוב עבור זמן נסיעת הטכנאי).

כשירות מיוחד ללקוחותינו , חודש לפני פקיעת תוקף הכיול של ציוד המדידה , תשלח ללקוח הודעת תזכורת לזימון לכיול תקופתי חוזר .

כברירת מחדל תופיע על תעודת הכיול המלצה לתואמות למפרט הכיול, ובנוסף , תעודת הכיול ותג הכיול יכללו המלצה לגבי מועד הכיול הבא , בהתבסס על נהלי הכיול של המעבדה . ניסיונה המצטבר , נקודות הכיול והפרמטרים לכיול , אי הוודאות , הוראות היצרן , וכדומה .

צב"ד שאין באפשרות המעבדה לכייל, ניתן לכיילו בהסכמת הלקוח אצל קבלן משנה מוסמך , ובמקרה זה , תסופק תעודת הכיול של קבלן המשנה .

דוגמה של תעודת כיול

כיול מדי טמפרטורה ברכב להובלת מזון

במטרולוג'י צוות טכנאי כיול מוסמכים בעלי ניסיון עשיר בכיול משאיות וריכבי קירור .
בהתאם להוראות התקן הישראלי (ת"י 1291 מדצמבר 1997) חייב כל רכב המוביל מזון מן-החי בטמפרטורה מבוקרת לעמוד בבדיקה חד-שנתית על-ידי "מעבדה מאושרת" לפי סעיף 7.1.2 בתקן הנ"ל, הבדיקה נועדה לוודא כי מד הטמפרטורה ורשם הטמפרטורה ברכב מכויילים.
קיום תנאי זה הינו חיוני לצורך שמירה על "שרשרת הקור" הנדרשת לשם אבטחת איכות המזון.
רכב המוביל מוצרי מזון או מזון מן-החי חייב באישור על בדיקת הכיול. מדבקת כיול שנתית על המשאית + תעודת הכיול בתוקף ב"תא הכפפות" ברכב .
לפיכך מתבקש המוביל להציג במהלך בדיקת המשנה אישור תקף של "מעבדה מאושרת" שאכן הרכב עומד בדרישות הוראות התקן, עם כל המשתמע מכך בהתאם לחוק.
לא תתאפשר אספקת מזון מן-החי לספקים במידה ונהג רכב-ההובלה לא יציג אישור של "מעבדה מאושרת" על כיול תקף של ציוד הקרור ברכב, ובמידה ולא יעמוד בדרישות המפורטות בסעיף 3 לעיל.
נהגים הזקוקים לבצע בדיקת כיול יוכלו להתקשר למספר של ערן 0544427802 לאחראי תאום כיולי רכבי קירור . לתאום מראש . ולתאם תאריך שנוח לכם להגיע למגרש הכיולים של המעבדה בפתח תקוה לביצוע התהליך כיול בין השעות 08:00- 16:00 בימי א עד ה . ולמסור פרטים ישירות לפקס 0391232374 או לפנות ישירות למטרולוג'י 039232373 מעבדה מוסמכת לכיול .
דוגמה של מדבקה לרכבתנאים כלליים (התנאים המחייבים הם אלו המופיעים על הצעת המחיר):

בהצעת המחיר למתן שירותי כיול (תוקף ההצעה ל-60 ימים), המחירים מתייחסים ליחידת צב"ד בודדת לכיול במעבדה בהתאם לנהלי הכיול של המעבדה, ואשר בסיומו תודבק תוית כיול על גבי הצב"ד ותינתן תעודת כיול הכוללת את מימצאי הכיול. דרישה לכיול על-פי מפרט הלקוח תתומחר בהתאם למורכבות הדרישה. במידה ויידרש תיקון צב"ד, תוגש ללקוח הצעת מחיר בנפרד, אלא אם העלות היא עד 50 ש"ח (בדרך כלל תיקונים זעירים והשלמת או החלפת סוללות), ואז הם יבוצעו ללא הגשת הצעת מחיר. שינוע הצב"ד למעבדה וממנה תעשה ע"י הלקוח, אלא אם סוכם אחרת.

התשלום יתבצע בסיום תהליך הכיול, בעת איסוף הצב"ד מהמעבדה, כאשר עבור חיוב עד 500 ש"ח התשלום יהיה במזומן או בכרטיס אשראי, ועבור חיוב מעל 500 ש"ח יש להפקיד צ'ק דחוי בהתאם לתנאי התשלום שסוכמו.

מעבדה לכיול כלי מדידה

כי על אמינות ועל דיוק לא מתפשרים!

כל הזכויות שמורות ליאיר ויסמן פיתוח תוכנה